Aktualności

Dragoljub Srnić odchodzi z ŁKS

15
20 / 07 / 2021

fot. Łukasz Skwiot / Cyfrasport

Dragoljub Srnić nie jest już piłkarzem ŁKS-u. Serbski pomocnik reprezentował barwy naszego klubu w dwóch poprzednich sezonach.

29-letni Serb, który w przeszłości występował m.in. w Śląsku Wrocław oraz belgradzkich FK Čukarički i FK Voždovac, w Łodzi pojawił się latem 2019 roku i od tego momentu w barwach zespołu z al. Unii 2 rozegrał 38 meczów (w tym 13 spotkań w Fortuna 1 Lidze i 22 w PKO Ekstraklasie). Serb zdobył dla ŁKS-u jedną bramkę i zanotował dwie asysty.

Pod koniec czerwca informowaliśmy, że Dragoljub Srnić otrzymał zgodę od ŁKS-u na znalezienie nowego pracodawcy. Dziś już wiemy na pewno, że defensywny pomocnik nie zagra w przyszłym sezonie w barwach naszego klubu.

Drago, dziękujemy za Twoją postawę i pracę wykonaną podczas pobytu w Łodzi. Życzymy Ci powodzenia w dalszej karierze!Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]