III liga: Starcie rezerw ŁKS i Legii

III liga: Starcie rezerw ŁKS i Legii

Fot. Lens Strong

W 31. kolejce grupy I trzeciej ligi na boisku Akademii ŁKS czeka nas starcie rezerw – ŁKS i Legii Warszawa. Będzie bardzo ciekawie, więc warto wybrać się na Krańcową. Początek meczu lidera o godz. 12.

To bezsprzecznie jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań III ligi w rundzie wiosennej. Nie może być inaczej, skoro na boisku przy ul. Krańcowej zmierzą się drugie drużyny ŁKS-u i Legii Warszawa. Drużyna ze stolicy gra ostatnio w kratkę (zwycięstwo 3:2 nad Wartą Sieradz, porażka 2:4 z Pilicą Białobrzegi, wygrana 3:0 z Olimpią Zambrów i przegrana 0:1 z Concordią Elbląg), ale na mecz z łodzianami na pewno będzie zmobilizowana, bo po pierwsze – perspektywa gry z liderem zawsze motywuje, a po drugie – legioniści zapewne zechcą się zrewanżować za jesienną porażkę (aż 0:7).

Trener Marcin Matysiak nie będzie mógł skorzystać w sobotę z usług Igora Lambrechta (osiem żółtych kartek na koncie), pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji. Nasz zespół prowadzi w tabeli z punktem przewagi nad Legionovią i Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Rezerwy Legii do lidera tracą siedem oczek.

Początek meczu 31. kolejki grupy I trzeciej ligi, w którym rezerwy ŁKS-u zmierzą się ze Legią II Warszawa już jutro (tj. w sobotę 27 maja) o godz. 12. Dwie godziny później (godz. 14) na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS spotkanie z Termami Uniejów rozpocznie druga drużyna rezerw (ŁKS III Łódź przewodzi tabeli łódzkiej klasy okręgowej z siedmiopunktową przewagą nad drugą Stalą Głowno). Zespół Akademii ŁKS występujący w CLJ w ostatniej kolejce rozgrywek zmierzy się w niedzielę na wyjeździe z Wisłą Płock.

Organizacyjnie przed meczem rezerw z Legią II Warszawa:

• Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z rezerwami Legii kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc. Pierwszy gwizdek o godz. 12.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

• Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 11.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3.
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.