Aktualności

Grzegorz Glapka nowym zawodnikiem ŁKS

9
01 / 09 / 2022

Kolejny piłkarz dołączył do ŁKS-u. Nasz klub podpisał dwuletni kontrakt z Grzegorzem Glapką z opcją przedłużenia umowy na rok. 19-letni zawodnik w tym sezonie w czterech meczach III ligi zdążył zdobyć trzy gole.

Grzegorz Glapka pochodzi z Chorzowa, w tym mieście stawiał w piłce nożnej pierwsze kroki (w klubie Stadion Śląski Chorzów), a następnie trafił do juniorskich drużyn kolejno Lecha Poznań i Legii Warszawa. Wiosną 2018 po raz pierwszy pojawił się w Łodzi, gdzie przez kilkanaście miesięcy występował w AKS SMS, ponadto spędził dwa sezony w rezerwach Piasta Gliwice.

Debiutu w seniorskiej piłce 19-letni dziś piłkarz (dotąd grał najczęściej jako skrzydłowy albo na pozycji nr „10”) doczekał się w barwach trzecioligowego Pniówka Pawłowice jesienią 2021 roku. W poprzednim sezonie rozegrał w III lidze (grupa śląska) 19 meczów i zdobył 2 gole, a jeszcze lepiej rozpoczął bieżący, bowiem w pierwszych czterech meczach aż trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Teraz dołączył do ŁKS-u, który związał się z piłkarzem dwuletnią umową z opcją jej przedłużenia na rok.

Grzegorzowi życzymy wielu goli i udanych meczów w biało-czerwono-białych barwach!

 Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny