Grasz w FIFA 23? Startuje 1 Liga PLE Cup

22.10.2022

Grasz w FIFA 23? Startuje 1 Liga PLE Cup

W listopadzie rusza 1 Liga PLE Cup. W turniejach gry wideo FIFA 23 wezmą udział przedstawiciele dwunastu pierwszoligowych klubów. Jeśli czujesz się na siłach i chcesz reprezentować ŁKS, koniecznie weź udział w naszych kwalifikacjach. Ich zwycięzca weźmie udział m.in. w turnieju offline, który 8 listopada odbędzie się na stadionie Króla!

Organizatorem turniejów pod nazwą 1 Liga PLE Cup w FIFA 23 (na konsoli PS5, w trybie Ultimate Team), najnowszą odsłoną najsłynniejszej piłkarskiej gry wideo od EA Sports, jest Fortuna 1 Liga. W turnieju wezmą udział przedstawiciele 12 klubów: Arki Gdynia, Chrobrego Głogów, Chojniczanki Chojnice, Górnika Łęczna, GKS-u Tychy, Ruchu Chorzów, Sandecji Nowy Sącz, Skry Częstochowa, Stali Rzeszów, Wisły Kraków, Zagłębia Sosnowiec i oczywiście ŁKS-u.

Jeśli jesteś fanem tej gry, chciałbyś reprezentować ŁKS z przeplatanką na piersi i zdobywać gole na wirtualnych boiskach, zgłoś się już dziś do kwalifikacji online. Aby zapisać się do turnieju, należy zarejestrować się na platformie i kliknąć dołącz (turniej).

• Turniej kwalifikacyjny dla kibiców ŁKS-u, w trakcie którego wyłonimy naszego reprezentanta, zaplanowano na 25-26 października (tu będziemy grać online).
  • We wtorek 8 listopada na stadionie Króla odbędzie się oficjalny turniej offline, już z udziałem przedstawicieli dwunastu klubów. I być może z Twoim udziałem!
  • Gramy na PS5, w grę FIFA 23, kartami FUT (FIFA Ultimate Team). W turnieju kwalifikacyjnym mamy do dyspozycji swoje składy FUT.