#Gramyw12 – bonus 50% od depozytu do 100 PLN dla fanów ŁKS!

20 / 05 / 2020

Słyszeliście już na pewno o naszej akcji #Gramyw12. A że gramy zawsze z najlepszymi, dołączył do nas forBET, który przygotował dla Was specjalny bonus.

#Gramyw12 z ŁKS i chwalisz się karnetem = dostajesz specjalny bonus, gdy zagrasz z forBET-em!

A warto grać z nami i forBET-em, bo każdy kibic Łódzkiego Klubu Sportowego, który weźmie udział w akcji #Gramyw12  czyli zakupi „Karnet – Wracamy do gry” lub „12 zawodnika” otrzyma bonus 50% od depozytu do 100 PLN!

Zasady promocji:

• Każdy kibic, który zakupi “Karnet – Wracamy do gry” lub “12 zawodnika” na mecze ŁKS Łódź może skorzystać z bonusu 50% do 100 PLN.
  • Aby otrzymać bonus należy dokonać wpłaty na konto gracza forBET po zakupie “Karnetu – Wracamy do gry” lub “12 zawodnika” oraz wysłać maila z nr. zakupu  na adres marketing@iforbet.pl.
  • Wpłaconym depozytem należy obrócić jednokrotnie kwotą równą kwocie depozytu po kursie min. 2.0.
  • Bonus zostanie dodany do konta gracza w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania maila z nr. zakupu – jeżeli został dokonany obrót depozytem zgodnie z “Zasadami promocji”.
  • Obrót bonusem wynosi 2x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 2 zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni.
  • Na jednego kibica, który zakupi “Karnet – Wracamy do gry” i/lub “12 zawodnika” przysługuje tylko jeden bonus.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.
  • Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.