Gra Akademia ŁKS (3-4 października)

02.10.2020

W sobotę i niedzielę piłkarze Akademii ŁKS rozegrają w sumie kilkanaście spotkań. W akcji zobaczymy m.in. dwie drużyny rezerw.

Jedną z najmłodszych naszych drużyn, czyli drużynę trenerów Bartłomieja Gajewskiego i Pawła Szymczyka (ŁKS U-10) znów czeka pracowita sobota. Tego dnia zaplanowano dwa mecze z udziałem zespołów tego rocznika. Jedna z nich zmierzy się z na tzw. boisku pod balonem z PSV Łódź (godz. 14), druga także tam z MSP Widzewem (godz. 16).

Kolejny weekend piłkarskich zmagań piłkarzy Akademii ŁKS rozpoczną w sobotę m.in. zawodnicy z drużyny U-12 trenerów Kacpra Modrzejewskiego, Michała Zientarskiego i Bartosza Krymarysa, którzy o godz. 10 rozpoczną spotkanie z AKS SMS Łódź, a o godz. 15 z Łódzką Akademią Futbolu.

Tego samego dnia z łódzkim Orłem spotka się zespół ŁKS U-11 trenerów Jakuba Drzewieckiego i Marcina Krasnopolskiego (początek o godz. 12), natomiast w niedzielę na boisku przy ul. Kosynierów Gdyńskich z BAF Łódź zmierzy się drugi zespół tego rocznika.

Ich starsi koledzy (ŁKS U-13 trenerów Kacpra Modrzejewskiego, Bartosza Krymarysa i Oktawiana Maliszewskiego) w sobotę o godz. 17 spotkają się z Pilicą Tomaszów Mazowiecki, z kolei od godz. 10 z Pelikanem w Łowiczu zagrają podopieczni trenerów Radosława Bieniasa i Daniela Figi z ŁKS U-15. Następnego dnia (tj. w niedzielę) młodszy zespół tych samych szkoleniowców (ŁKS U-14) sprawdzi na boisku osiedla Niewiadów formę Uczniowskiego Klubu Sportowego Orlik Ujazd.

Już o godz. 10 w sobotę na boisko przy ul. Minerskiej wybiegną piłkarze UKS SMS Łódź i ŁKS U-17 trenerów Romualda Solarka i Jakuba Wróblewskiego, którzy w ubiegły weekend pewnie pokonali Widzew (o godz. 13 z AKS SMS zagra ŁKS U-16). Najstarszy zespół juniorów zagra natomiast w niedzielę w Bełchatowie z GKS-em (godz. 13).

Przed nami także dwa kolejne spotkania z udziałem niepokonanych jeszcze w tym sezonie drużyn rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego. ŁKS III Łódź szóste z rzędu zwycięstwo powalczy w sobotę od godz. 15 na boisku przy ul. Grabińskiego w Łodzi z siódmą w tabeli Nowosolną (6 punktów po 6 meczach). W sobotę w akcji zobaczymy również czwartoligowców. Lider tej klasy rozgrywkowej zmierzy się na wyjeździe z dziewiątym w tabeli Orłem Nieborów (początek po godz. 16).

Zebrał: Remek Piotrowski