Aktualności

ForBET: „Zaproś Kumpla”

13
20 / 09 / 2018

W najbliższą sobotę ŁKS zmierzy się z GKS-em Tychy i z tej okazji wraz z naszym sponsorem przygotowaliśmy dla was promocję. Jeśli chcecie z niej skorzystać zachęćcie do założenia konta w forBET swojego kolegę z Tych lub z Łodzi. Do zgarnięcia po 50 PLN.

Zasady promocji są proste – jesteś kibicem ŁKS-u więc zapraszasz swojego kolegę z GKS-u, a jeśli jesteś kibicem GKSu do udziały w promocji zapraszasz kolegę z ŁKS-u.

Co poza tym? Aby skorzystać z promocji osoba, która założyła konto „z polecenia” musi dokonać depozytu o minimalnej wartości 100 PLN i jednokrotnie nim obrócić.

Po spełnieniu powyższego warunku, prześlij na adres marketing@iforbet.pl maila ze swoim loginem i loginem osoby polecającej. W nagrodę oboje otrzymacie po 50 PLN na konto bonusowe, oczywiście do wykorzystania w forBET.
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]