forBET rezygnuje z reklamy, by zwolnić miejsce kibicom ŁKS!

forBET rezygnuje z reklamy, by zwolnić miejsce kibicom ŁKS!

Sobota w Łodzi zapowiada się hucznie! 3 czerwca przy okazji meczu z Odrą Opole piłkarze i kibice ŁKS-u będą świętowali awans do Ekstraklasy. Zainteresowanie jest tak duże, że w kasach brakuje biletów. W tej sytuacji forBET, który jest sponsorem głównym „Rycerzy Wiosny”, zdejmie swoją reklamę z sektora H3, uwalniając do sprzedaży ponad 100 dodatkowych biletów.

To druga tego typu sytuacja. W kwietniu zeszłego roku forBET zrezygnował z reklamy, by udostępnić miejsca kibicom na otwarcie Stadionu Króla. Teraz zainteresowanie biletami jest jeszcze większe.

– Zdejmujemy naszą reklamę. To jedyna możliwa decyzja patrząc na to, jakie jest zainteresowanie meczem. Chcemy, by jak najwięcej kibiców wzięło udział w tym święcie. Jako dumny sponsor nie możemy tego przegapić i też wybieramy się do Łodzi silną reprezentacją forBET – deklaruje prezes firmy Paweł Majewski.

forBET jest sponsorem ŁKS-u nieprzerwanie od 2016 roku. Obecna umowa obowiązuje do końca sezonu 2023/24, więc bukmacher będzie z naszą drużyną także w Ekstraklasie. Szczegóły tej współpracy będą podane w osobnym komunikacie przed rozpoczęciem nowego sezonu.

– Gramy dalej z forBET i nic w tym względzie się nie zmienia. Oby w polskiej piłce było więcej takich partnerów, którzy rozumieją, że w sporcie liczy się nie tylko biznes. Bardzo dziękujemy, że na ten jeden mecz forBET zdejmie swoją reklamę z sektora H3, umożliwiając wejście na mecz dodatkowym kibicom. Widzimy się na trybunach! – deklaruje prezes Łódzkiego Klubu Sportowego Jarosław Olszowy.

Ofertę zakładów na mecz ŁKS – Odra można znaleźć na stronie www.iforbet.pl. Kurs na wygraną „Rycerzy Wiosny” wynosi 1.60.