Aktualności

Ełkaesiacy dalej w domach, zostań w domu i Ty!

8
20 / 03 / 2020

W związku z nieustającym stanem zagrożenia epidemicznego zawodnicy ŁKS-u w dalszym ciągu pozostają w domach i do odwołania będą ćwiczyć według indywidualnych rozpisek treningowych, które rozsyłać będzie im sztab szkoleniowy.

Z tego miejsca apelujemy też do wszystkich sympatyków piłki nożnej i nie tylko, aby także stosowali się do zaleceń o pozostaniu w domach i tym samym nie narażali siebie oraz innych na dodatkowe ryzyko zachorowania.

Przypomnijmy, w obliczu pandemii koronawirusa zmagania w PKO Ekstraklasie zostały zawieszone na ten moment co najmniej do 26 kwietnia.
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]