Drzewa Marzeń już stoją przy Alei Unii

08 / 12 / 2018

Przed wejściem na trybunę przy Alei Unii 2 stanęły dziś Drzewa Marzeń, które będą dostępne dla kibiców do 22 grudnia – wszyscy chętni mogą na nich wieszać swoje życzenia i pozdrowienia oraz ozdoby choinkowe. Najciekawsze życzenia opublikujemy na oficjalnej stronie klubu, a trzy najładniejsze ozdoby klub nagrodzi specjalnym upominkiem.

Jako pierwsze swoje życzenia i ozdoby zawiesiły dzieciaki z Domów Dziecka nr 7 i nr 13, które brały udział w „Mikołajkach z ŁKS-em”. Wcześniej podopieczni obu wspomnianych placówek spędzili miło czas w hali Sport Arena. Chłopcy mogli tam najpierw pograć w piłkę z zawodnikami ŁKS-u: Michałem Kołbą, Maksymilianem Rozwandowiczem i Janem Sobocińskim, a dziewczynki w tym czasie przygotowywały świąteczne dekoracje.

Później wszystkie dzieci miały okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem, który wręczył im drobne upominki. Była też sposobność do zrobienia sobie pamiątkowej fotografii z wyjątkowym gościem i zostawienia mu swojego listu z wymarzonymi prezentami. Nie zabrakło też smakowitych przekąsek, dzięki czemu uśmiech nie schodził z twarzy dzieci, dla których los nie zawsze wcześniej okazywał się łaskawy. Mamy nadzieję, że to czwartkowe popołudnie na długo pozostanie w ich pamięci, przywołując same pozytywne wspomnienia po spotkaniu z biało-czerwono-białą rodziną!