Aktualności

Drużyny Akademii ŁKS ponownie na boisku!

6
11 / 01 / 2021

11 stycznia do zajęć treningowych wróciły nie tylko seniorskie drużyny ŁKS-u, ale i zespoły młodzieżowe Akademii ŁKS, które właśnie w poniedziałek rozpoczęły przygotowania do piłkarskiej wiosny.

Wszystkie zespoły Akademii ŁKS wznowiły zajęcia, więc w poniedziałek od rana do wieczora w ośrodku przy ul. Minerskiej będą pojawiać się młodzi zawodnicy. W porannej sesji treningowej na murawę wybiegły drużyny ŁKS II i ŁKS III, a także dwa najstarsze zespoły juniorskie czyli ŁKS U17 i ŁKS U16. W zajęciach uczestniczył już nowy trener Akademii – Mariusz Zasada.

W międzyczasie na obiektach przy ul. Minerskiej gościliśmy pierwszy zespół ŁKS. Podopieczni Wojciecha Stawowego w doskonałych warunkach rozpoczęli przygotowania do piłkarskiej wiosny (o tym więcej TUTAJ).

Z powrotu do zajęć z pewnością cieszą się nie tylko młodzi adepci futbolu, ale także cały sztab trenerski.

– Cieszymy się, że cała Akademia ŁKS po przerwie wraca do treningów. Stęskniłem się za widokiem boisk, na których odbywają się treningi. Boiska są dobrze przygotowane do zajęć, pogoda na razie jest dla nas łaskawa, więc pora zakasać rękawy i zacząć ciężko pracować – podsumował pierwszy dzień treningów Krystian Kierach, koordynator Akademii ŁKS.

Po południu na dwa boiska sztuczne i boisko pod balonem wrócą także pozostałe drużyny młodzieżowe. Pierwszy tydzień treningów będzie wprowadzał młodych zawodników do ponownego wysiłku po przerwie świąteczno-noworocznej. Pierwsze sparingi drużyny Akademii ŁKS zaplanowano na 23 stycznia.

Trenujemy #DlaPrzyszłości!


Autor: Mateusz Żegota


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]