Dominik Sulikowski sędzią meczu ze Skrą Częstochowa

28.07.2022

Dominik Sulikowski sędzią meczu ze Skrą Częstochowa

fot. Marcin Pirga / Cyfrasport

Sobotnie spotkanie ŁKS-u ze Skrą Częstochowa poprowadzi Dominik Sulikowski, który był rozjemcą pierwszego meczu rozegranego pomiędzy tymi drużynami w ubiegłym sezonie.

Dla pochodzącego z Gdańska sędziego będzie to pierwsze spotkanie w sezonie 2022/2023. W poprzednich rozgrywkach arbiter ten prowadził dwa mecze z udziałem ełkaesiaków, w tym wygrany przez łodzian 3:2 pojedynek właśnie ze Skrą Częstochowa (tym drugim był przegrany 0:1 mecz z Zagłębiem Sosnowiec).

W sobotę asystentami Dominika Sulikowskiego będą Dariusz Bohonos i Artur Zakrzewski, a sędzią technicznym – Filip Kaliszewski. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Artur Aluszyk oraz Sylwester Rasmus. Zawody rozpoczną się o godz. 15.