Dawid Arndt: Po cichu na to liczę

Dawid Arndt: Po cichu na to liczę

– Pracuję, żeby zostać „jedynką”. Oczywiście decyzję podejmie szkoleniowiec, ale po cichu liczę, że to ja rozpocznę sezon w bramce – mówi Dawid Arndt. W niedzielę kamera ŁKS TV towarzyszyła bramkarzowi, który opowiedział nam o przygotowaniach ełkaesiaków i swoim celu na zbliżający się sezon.

Dawid Arndt (piłkarz ŁKS-u): Buduje się fajna drużyna. Pracujemy, żeby jak najlepiej wyglądało to w lidze. Trener Michał Zapart, który odpowiada teraz za bramkarzy, na pewno zdoła nas dobrze przygotować. Jest nowa energia i myślę, że tworzymy jako bramkarze ŁKS-u dobrą zgraną grupę. Robię wszystko, żeby zostać „jedynką”. Oczywiście decyzję podejmie szkoleniowiec, ale po cichu liczę, że to ja rozpocznę sezon.