Damian Sylwestrzak sędzią meczu z Bruk-Bet Termaliką

Damian Sylwestrzak sędzią meczu z Bruk-Bet Termaliką

Znamy już nazwisko arbitra, który będzie rozjemcą niedzielnego meczu 10. kolejki Fortuna 1 Ligi w Łodzi. Spotkanie ŁKS-u z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza poprowadzi Damian Sylwestrzak.

Arbiter z Wrocławia, który w tym sezonie sędziował sześć meczów PKO BP Ekstraklasy, spotkał się z ełkaesiakami jesienią ubiegłego roku przy okazji przegranego przez nasz zespół spotkania z Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:2), a w 2020 roku był rozjemcą bezbramkowo zremisowanego starcia łodzian z Arką w Gdyni.

W niedzielę asystentami Damiana Sylwestrzaka będą Adam Karasewicz i Krzysztof Stępień, a sędzią technicznym Damian Gawęcki. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Piotr Urban oraz Tomasz Marciniak. Pierwszy gwizdek o godz. 12.40.