Drużyna

Damian Sylwestrzak sędzią meczu z Ruchem

27.07.2023

27.07.2023

Damian Sylwestrzak sędzią meczu z Ruchem

fot. Tadeusz Skwiot / Cyfrasport

Rozjemcą piątkowego meczu 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym ŁKS zagra na wyjeździe z Ruchem Chorzów, będzie Damian Sylwestrzak.

W zeszłym sezonie z arbitrem z Wrocławia spotkaliśmy się przy okazji dwóch spotkań z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (1:1 i 2:2). Wcześniej był sędzią naszego meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:2), a w 2020 roku rozjemcą bezbramkowo zremisowanego starcia łodzian z Arką w Gdyni.

W piątek asystentami Damiana Sylwestrzaka będą Jakub Winkler i Adam Karasewicz, a sędzią technicznym Mateusz Piszczelok. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Tomasz Kwiatkowski oraz Marek Arys. Pierwszy gwizdek w Gliwicach, gdzie swoje domowe mecze rozgrywa Ruch Chorzów, o godz. 20.30.