Drużyna

Cisza przed burzą | ŁKS w Side #9

30.01.2023

30.01.2023

Cisza przed burzą | ŁKS w Side #9

Dziewiąty dzień przygotowań do rundy wiosennej Fortuna 1. Ligi przebiegł ełkaesiakom spokojnie. Piłkarze wzięli dziś udział w sesji fotograficznej, a także odbyli wymagający trening taktyczny przed jutrzejszym wyzwaniem – trzecim sparingiem, który rozegrają podczas zgrupowania w Turcji.

Nowy tydzień na Riwierze Tureckiej łodzianie rozpoczęli wcześnie – po wspólnym śniadaniu nie było wyjątkowo chwili na pogawędki przy kawie w lobby. Ełkaesiacy musieli spełnić pewne obowiązki medialne, a konkretnie – wzięli udział w sesji fotograficznej. Jak zawsze, w przypadku takich aktywności, nie zabrakło śmiechu.

Po zakończeniu sesji zawodnicy ruszyli na zajęcia, które odbyły się na boisku. Pod słonecznym niebem łodzianie wytrwale doskonalili aspekty taktyczne, na które sztab zwrócił im uwagę przed jutrzejszym sparingiem z młodzieżową reprezentacją Tadżykistanu.

Po powrocie z boiska treningowego piłkarze udali się na obiad, po którym otrzymali czas wolny. Dziś mało który z ełkaesiaków postanowił zostać w hotelu The Sense, gdyż większość grupy postanowiła wyruszyć do miasta w poszukiwaniu pamiątek i tureckich specjałów dla najbliższych.

Wieczór zawodnicy spędzili w swoich pokojach oraz w pomieszczeniu fizjoterapeutów, przygotowując się do kolejnego już w Side dnia meczowego. Jutro biało-czerwono-biali nie będą mieli wiele czasu wolnego, gdyż czeka ich sparing z reprezentacją do lat 21 Tadżykistanu (początek planowany jest na godzinę 14 czasu polskiego).