Bilety na wielki mecz z Lechem

Klub

Bilety na wielki mecz z Lechem

15.04.2024

15.04.2024

Rozpoczęło się wielkie odliczanie do niedzielnego meczu ŁKS-u z Lechem Poznań. Bilety na prestiżowe starcie z „Kolejorzem” są cały czas dostępne na bilety.lkslodz.pl lub stacjonarnie w U2 ŁKS Store. Nie zwlekaj, „Rycerze Wiosny” nie składają broni!

Ale to będzie meczycho! Na trybunach sztama, a na boisku gra na całego, bo ŁKS i Lech na finiszu rozgrywek wciąż mają wiele do udowodnienia. To po prostu trzeba zobaczyć na żywo. Dlatego nie czekaj, już dziś wejdź na bilety.lkslodz.pl lub odwiedź U2 ŁKS Store i zgarnij wejściówkę na jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu.

Na mecz 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy: ŁKS – Lech Poznań zapraszamy na stadion Króla w niedzielę 21 kwietnia (początek o godz. 15).

Sprzedaż biletów w tradycyjnych kasach biletowych tylko w dniu meczu.


Godziny otwarcia U2 ŁKS Store (płatność kartą lub gotówką)

  • PON.-PT. | godz. 11.00 – 19.00
  • SOB. | godz. 11.00 – 15.00

O godzinach otwarcia w niedzielę będziemy informować na bieżąco w naszych kanałach komunikacyjnych (strona www, social media)


Vouchery z meczu ŁKS – Raków

Kibice, którzy kupili bilety na mecz z Rakowem w normalnej cenie (bez promocji) mogą wykorzystać przysługującą im rekompensatę w postaci wygenerowanych voucherów. Dzięki nim jednorazowo zakupią bilet w internetowym systemie sprzedaży na dowolny mecz bieżącej rundy (sezonu 2023/24) w cenie o 10 zł niższej. Jak wykorzystać voucher?

  1. Po zalogowaniu do systemu biletowego należy wejść w zakładkę „Twoje konto”
  2. Na dole widocznej strony jest sekcja „Vouchery”
  3. Skopiuj numer vouchera i wpisz go w polu „UŻYJ VOUCHER” na podsumowaniu zakupu lub będzie on widoczny w podsumowaniu koszyka, obok ikonki „Prezent”, gdzie wyświetli się cyfra „1”. Należy ją kliknąć i wykorzystać zniżkę

Ceny biletów na mecz: ŁKS – Lech Poznań

BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat: muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica; nie są natomiast zobowiązane do posiadania własnej karty kibica ani biletu papierowego. Wchodzą na podstawie biletu rodzica lub opiekuna).

Pamiętaj

  • Jeśli podczas zakupu biletu wybrałeś/aś opcję „Wydruk samodzielny”, możesz pobrać bilet ze swojego konta i wydrukować go lub okazać w formie mobilnej. Nie musisz już stać w kolejce do kasy, ani odbierać swojego biletu na miejscu, na stadionie. Sprawdźcie jednak wcześniej, jaka forma dostarczenia została wybrana – karta kibica, wydruk samodzielny.
  • Najważniejsza na bilecie jest część z kodem QR. W momencie podejścia do bramki należy rozświetlić maksymalnie ekran i przybliżyć kod QR, następnie odbić go na czytniku kodów kreskowych na bramkach (jeśli szkło w Twoim telefonie jest rozbite może się okazać, że czytnik nie będzie w stanie przeczytać Twojego kodu kreskowego).