Bilety na Fortuna Puchar Polski z Rakowem

26 / 10 / 2023

Z mistrzem Polski w Fortuna Pucharze Polski! Będzie się działo na stadionie Króla, więc już dziś kup bilet. Sprzedaż online trwa na stronie bilety.lkslodz.pl.

Już w czwartek 2 listopada (początek o godz. 18) czekają nas wielkie pucharowe emocje w związku z meczem kolejnej rundy Fortuna Pucharu Polski, w którym ŁKS zmierzy się na stadionie Króla z Rakowem Częstochowa. Starcie z mistrzem Polski i finalistą ostatniej edycji rozgrywek o Pucharu Polski zapowiada się bardzo ciekawie, więc gorąco zachęcamy, żeby być tego dnia z ełkaesiakami.

Sprzedaż biletów online trwa już na stronie bilety.lkslodz.pl (od poniedziałku także w kasach). Do Waszej dyspozycji tym razem są sektory: B3, B4, F1, F2, F3, D (Galera) i VIP (z wyłączeniem środkowego podsektora).

Masz karnet? To kapitalnie, bo karnetowicze mają rabat: -10 zł od cen podanych na grafice poniżej (bez względu na sektor na jaki posiadasz karnet).

Ważne! Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

Kasy biletowe od strony al. Unii (płatność gotówką lub kartą)

• Poniedziałek (30 października) | godz. 15.00 – 19.00
  • Wtorek (31 października) | godz. 15.00 – 19.00
  • Czwartek (2 listopada) | DZIEŃ MECZU godz. 15.00 – 18.45

Ceny biletów na mecz: ŁKS – Raków:

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat: muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica; nie są natomiast zobowiązane do posiadania własnej karty kibica ani biletu papierowego. Wchodzą na podstawie biletu rodzica lub opiekuna).
** Cena dla karnetowiczów: -10 zł od cen podanych na grafice (bez względu na sektor na jaki posiadasz karnet).

Instrukcja zakupu biletu przez internet:

1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Raków Częstochowa”
  3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  4. Potwierdź swoje dane
  5. Wybierz typ biletu i zaznacz pole „Bilet do samodzielnego wydruku” lub „Doładuj kartę kibica” (w przypadku posiadania KK)
  6. Kliknij: „Rezerwuję i płacę”
  7. Wybierz sposób płatności
  8. Zatwierdź i zakończ zakup
Instrukcja “Krok po kroku” dostępna jest tutaj: JAK KUPIĆ BILET?