Mobilizacja! Bilety na mecz z Rakowem taniej

12 / 03 / 2024

Mobilizacja! „Rycerze Wiosny” wygrali dwa mecze z rzędu i potrzebują Waszego wsparcia. Właśnie dlatego mamy dla Was ekstra cenę biletów na starcie z Rakowem Częstochowa. Wejściówki na spotkanie z mistrzem Polski (-10 zł) zakupicie online przez bilety.lkslodz.pl oraz stacjonarnie w U2 ŁKS Store.

W 25. kolejce PKO BP Ekstraklasy piłkarze ŁKS-u zmierzą się z Rakowem Częstochowa na stadionie Króla (początek spotkania w niedzielę 17 marca o godz. 15), a my już teraz zachęcamy do zakupu biletu.

ŁKS wygrał dwa mecze z rzędu, teraz spróbujemy razem zagrać o kolejne, a że przed nami starcie z mistrzem Polski czas rozpocząć wielką mobilizację. Ceny biletów idą w dół (-10 zł), czyli zostaną utrzymane z promocji „do pierwszego gwizdka”.

Bilety kupicie online na bilety.lkslodz.pl, a także stacjonarnie w U2 ŁKS Store! Kasy biletowe od strony al. Unii czynne wyłącznie w niedzielę.

Osoby, które kupiły bilety na mecz z Rakowem po godz. 19 w poniedziałek (czyli w normalnej cenie, bez promocji) otrzymają rekompensatę w postaci wygenerowanych voucherów, dzięki którym zakupią bilet w internetowym systemie sprzedaży na dowolny mecz bieżącej rundy (sezonu 2023/24) w cenie o 10 zł niższej.

U2 ŁKS Store (tu kupisz bilet!)

• PON.-PT. | godz. 11.00 – 19.00
  • SOB. | godz. 11.00 – 15.00
  • NIEDZ. | godz. 12.00 – 18.00

Kasy biletowe od strony al. Unii (czynne tylko w niedzielę)

• NIEDZ. | godz. 12.00 – 16.00

Ceny biletów na mecz: ŁKS – Raków Częstochowa (TANIEJ!)

BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat: muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica; nie są natomiast zobowiązane do posiadania własnej karty kibica ani biletu papierowego. Wchodzą na podstawie biletu rodzica lub opiekuna).

Pamiętaj

• Jeśli podczas zakupu biletu wybrałeś/aś opcję „Wydruk samodzielny”, możesz pobrać bilet ze swojego konta i wydrukować go lub okazać w formie mobilnej. Nie musisz już stać w kolejce do kasy, ani odbierać swojego biletu na miejscu, na stadionie. Sprawdźcie jednak wcześniej, jaka forma dostarczenia została wybrana – karta kibica, wydruk samodzielny.
  • Najważniejsza na bilecie jest część z kodem QR. W momencie podejścia do bramki należy rozświetlić maksymalnie ekran i przybliżyć kod QR, następnie odbić go na czytniku kodów kreskowych na bramkach (jeśli szkło w Twoim telefonie jest rozbite może się okazać, że czytnik nie będzie w stanie przeczytać Twojego kodu kreskowego).