Aktualności

W poniedziałek z Wartą

5
07 / 03 / 2024

Do następnego spotkania piłkarzy ŁKS-u pozostały cztery dni. W poniedziałek łodzianie zmierzą się na wyjeździe z Wartą Poznań.

Zwycięstwo po dobrym w wykonaniu łodzian meczu z Puszczą Niepołomice dodało nam wszystkim nieco otuchy, więc teraz dobrze byłoby pójść za ciosem i stanąć na wysokości zadania, tym bardziej że czeka nas kolejne bardzo trudne wyzwanie. Warta Poznań, a to właśnie z tym zespołem zmierzymy się w najbliższy poniedziałek, jeszcze w tym roku nie przegrała i spośród zespołów zagrożonych spadkiem prezentuje zdaniem ekspertów najrówniejszą formę. Nasza drużyna jest już po analizie wygranego 3:2 starcia z Puszczą, a przed nią jeszcze kilka jednostek treningowych.

– Po niedzielnym zwycięstwie nad Puszczą widać u zawodników radość i optymizm oraz wiarę w pracę jaką wykonujemy. Po trzech meczach w krótkim odstępie przyszedł czas na standardowy mikrocykl, w ramach którego możemy jeszcze mocniej pochylić się nad udoskonalaniem działań zespołowych. Nie skupiamy się na jednej wybranej rzeczy, patrzymy na piłkę całościowo i chcemy codziennie zwracać uwagę na działania jakich wymagamy w meczu – powiedział Radosław Pęciak, asystent trenera Marcina Matysiaka.

Żaden z naszych piłkarzy nie musi w najbliższej kolejce pauzować ze względu na nadmiar kartek, natomiast o stanie zdrowotnym drużyny zapewne nieco więcej powie trener Marcin Matysiak w trakcie przedmeczowej konferencji prasowej (absencji z powodu kartek nie ma też w ekipie naszych rywali). Łodzianie wyruszą do Wielkopolski w niedzielę, a następnego dnia o godz. 19 rozpocznie się spotkanie w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie Warta rozgrywa swoje domowe mecze.

Przy okazji przypominamy, że ruszyła sprzedaż biletów na następny domowy mecz ŁKS-u, czyli starcie z Rakowem Częstochowa (niedziela. 17 marca, godz. 15). Warto już teraz zakupić wejściówki, bo do pierwszego gwizdka poniedziałkowego meczu z Wartą (czyli do godz. 19 w poniedziałek) bilety zgarniecie w promocyjnej cenie! Bilety na mecz ŁKS-u z mistrzem Polski dostępne już teraz online na bilety.lkslodz.pl, a także stacjonarnie w U2 ŁKS Store!Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny