Aktualności

Bartosz Szeliga po meczu z Chrobrym

-5
01 / 12 / 2021

– Musimy wbić sobie do głowy, że aby zrobić coś w tej lidze, w każdym meczu, bez względu z kim gramy, należy punktować – powiedział Bartosz Szeliga po środowym meczu z Chrobrym Głogów.

Bartosz Szeliga (piłkarz ŁKS-u)Ten mecz powinien potoczyć się inaczej. Przed przerwą mieliśmy dużo kontroli nad piłką i stworzyliśmy sobie kilka okazji, które można było wykorzystać. W drugiej połowie gra się wyrównała, straciliśmy bramkę i po tym coś się w nas „zastopowało”. Pozostał nam jeszcze jeden mecz i zrobimy wszystko, żeby zakończyć rok zwycięstwem. Musimy wbić sobie do głowy, że aby zrobić coś w tej lidze, w każdym meczu, bez względu na rywala, należy punktować.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny