Akademia

Bartosz Krymarys, trener ŁKS U15: Jesteśmy mądrzejszym zespołem

02.06.2022

02.06.2022

Bartosz Krymarys, trener ŁKS U15: Jesteśmy mądrzejszym zespołem

– Jesienią zebraliśmy doświadczenie i zapłaciliśmy frycowe. Wiosną pokazaliśmy na co nas stać. Staliśmy się po prostu zespołem mądrzejszym – mówi Bartosz Krymarys, trener drużyny ŁKS U-15, która jeszcze przed finiszem rozgrywek wywalczyła utrzymanie w Centralnej Lidze Juniorów, z czego skorzysta wkrótce rocznik 2008.

Bartosz Krymarys (trener ŁKS U-15): Dla nas był to sezon bardzo ekscytujący, bo każdy mecz był dużym wyzwaniem dla zawodników i całej Akademii ŁKS. To prawda, że utrzymaliśmy się w CLJ, ale naszym celem był zawsze każdy kolejny mecz. Jesienią zebraliśmy doświadczenie i zapłaciliśmy frycowe. Wiosną pokazaliśmy na co nas stać. Staliśmy się po prostu zespołem mądrzejszym, a cieszy mnie także to, że dziś jesteśmy w stanie rywalizować jak równy z równym z każdym zespołem w tej lidze.