Drużyna

Awans dwóch drużyn rezerw w Okręgowym Pucharze Polski

16.09.2021

16.09.2021

Awans dwóch drużyn rezerw w Okręgowym Pucharze Polski

Dwa zespoły rezerw ŁKS-u zameldowały się w kolejnej rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Trzecioligowcy wygrali mecz walkowerem, z kolei ŁKS III Łódź odniósł trzybramkowe zwycięstwo nad Magnatem Sierpów.

Za nami kolejna runda Okręgowego Pucharu Polski. W tych rozgrywkach Łódzki Klub Sportowy reprezentują dwa zespoły rezerw. Trzecioligowy ŁKS II Łódź awansował do IV rundy Okręgowego Pucharu Polski, ale nie pojawił się na murawie, bo rywal łodzian (Termy Uniejów) wycofał się z rozgrywek.

W środę w akcji zobaczyliśmy więc tylko piłkarzy występującego w klasie okręgowej ŁKS III Łódź. Podopieczni trenera Mariusza Zasady nie zawiedli, wygrali na wyjeździe 3:0 z Magnatem Sierpów (obecnie 4. miejsce w tabeli łódzkiej grupy IV klasy A) i awansowali do kolejnej rundy tych rozgrywek. Na listę strzelców wpisali się Jakub Marchwicki, Oliwier Krasowiak i Jakub Piotrowski.

Już wkrótce odbędzie się losowanie par IV rundy Okręgowego Pucharu Polski i wtedy poznamy kolejnych rywali dwóch naszych zespołów.

III runda Okręgowego Pucharu Polski:

  • Termy Uniejów – ŁKS II Łódź 0:3 (wo)
  • Magnat Sierpów – ŁKS III Łódź 0:3 (0:0)