Aktualności

Artur Aluszyk arbitrem meczu z Arką

2
10 / 07 / 2020

fot. Artur Kraszewski

Najbliższe starcie ŁKS-u z Arką poprowadzi Artur Aluszyk. Dla 41-letniego arbitra sobotnie spotkanie w Gdyni będzie pierwszym w tym sezonie w PKO Ekstraklasie.

Z panem Arturem Aluszykiem mieliśmy przyjemność w poprzednim sezonie, gdy łodzianie rywalizowali w pierwszej lidze. Sędzia z Barlinka nie przyniósł wtedy ełkaesiakom szczęścia, bo żadnego z dwóch meczów prowadzonych przez tego arbitra ŁKS nie wygrał (0:0 z GKS Tychy i 0:1 z Puszczą Niepołomice).

Artur Aluszyk w 16 prowadzonych w tym sezonie meczach (w tym 13 w pierwszej lidze i 3 w Pucharze Polski) pokazał 76 żółtych kartek (średnio: 4,5 na mecz), 4 czerwone kartki i pięciokrotnie wskazywał na jedenasty metr.

W sobotnim meczu asystentami Artura Aluszyka będą Paweł Sokolnicki i Dariusz Bohonos. Za system VAR odpowiada Szymon Marciniak.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]