Antonio Dominguez zawodnikiem ŁKS-u

05 / 02 / 2020

Antonio Dominguez jest szóstym zawodnikiem, który tej zimy podpisał umowę z Łódzkim Klubem Sportowym. Na mocy parafowanego właśnie kontraktu Hiszpan będzie przywdziewał biało-czerwono-białe barwy przez najbliższe trzy lata, czyli do 31 grudnia 2022 roku.

Najnowszy nabytek „Rycerzy Wiosny” przez ostatnie pół roku występował w drużynie Algeciras  CF, która w grupie IV Segunda B Division zajmuje aktualnie 16. miejsce. Warto odnotować, że Dominguez zagrał w każdym z pierwszych 22 ligowych meczów tego sezonu i w tym czasie strzelił siedem goli, a także zanotował dwie asysty.

Antonio Dominguez urodził się 4 kwietnia 1993 roku w malowniczym nadatlantyckim kurorcie Punta Umbria, zlokalizowanym nad Zatoką Kadyksu i należącym do tej części hiszpańskiego wybrzeża, które nazywane jest Wybrzeżem Światła (Costa de la Luz). Natomiast pierwsze piłkarskie szlify piłkarz, który w najbliższym czasie w Łódzkim Klubie Sportowym będzie przywdziewał koszulkę z numerem „10”, zbierał w zespole Recreativo Huelva.

W barwach tejże drużyny mierzący 178 cm wzrostu zawodnik wystąpił w seniorskich rozgrywkach łącznie ponad 80 razy, w tym 21 razy w LaLiga2 i dwa razy w Copa del Rey, czyli w zmaganiach o Puchar Hiszpanii. Z Huelvy na początku 2018 roku Dominguez przeniósł się Realu Valladolid B, a cały poprzedni sezon spędził w zespole CE Sabadell.

Antonio, witaj w Łodzi i niech najbliższe trzy lata będą zdecydowanie najlepsze w Twojej karierze!