Aktualności

Agencja fotograficzna Cyfrasport nowym partnerem medialnym ŁKS-u

4
16 / 08 / 2020

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Od dzisiaj do grona partnerów medialnych Łódzkiego Klubu Sportowego dołączyła agencja Cyfrasport. Efekty pracy należących do niej fotografów będzie mieli przyjemność oglądać zarówno na oficjalnej stronie ŁKS-u, jak i w mediach społecznościowych „Rycerzy Wiosny”.

Cyfrasport to grupa fotografów, którzy – jak sami podkreślają – kochają swoją pracę i kochają sport. Od 2007 roku dokumentują oni najważniejsze chwile polskiego sportu, towarzysząc zawodnikom i trenerom w chwilach heroicznej walki, największych radości oraz wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla biało-czerwonych.

Warto przy tym dodać, że fotografowie pracujący w agencji Cyfrasport już wielokrotnie nagradzani byli za swoje zdjęcia podczas prestiżowych konkursów branżowych. Co więcej, ich prace regularnie pojawiają się na okładkach największych polskich gazet i magazynów – na czele z „Przeglądem Sportowym”.

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Od blisko dekady Cyfrasport z powodzeniem specjalizuje się także w sesjach studyjnych, reklamowych i produktowych. Z kreowanych przez agencję sesji sportowych chętnie korzystają zarówno największe gwiazdy polskiego sportu, jak i największe marki znane ze sponsoringu sportowego.

– Choć od wielu lat mieszkam już w Warszawie, to nigdy nie zapomniałem skąd pochodzę i gdzie zdobywałem pierwsze fotograficzne szlify. Dość wspomnieć, że pierwszy w życiu mecz, jaki fotografowałem na aparacie cyfrowym, było to spotkanie z udziałem ŁKS-u. Bardzo się cieszę, że teraz ja i moi współpracownicy będziemy mogli zdobyte przez lata doświadczenie, w tym to ze stałej obsługi reprezentacji Polski i PZPN-u, wykorzystywać także w pracy dla najstarszego klubu sportowego w Łodzi – podkreśla Łukasz Grochala, założyciel agencji Cyfrasport.

A dłuższy wywiad z szefem agencji Cyfrasport możecie znaleźć TUTAJ.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny