2. Liga: Zakończenie sezonu ŁKS II | „Trójka” z liderem

Akademia

2. Liga: Zakończenie sezonu ŁKS II | „Trójka” z liderem

24.05.2024

24.05.2024

fot. Łukasz Skwiot | Cyfrasport

W sobotę piłkarze ŁKS II Łódź zakończą drugoligowy sezon meczem z GKS-em w Jastrzębiu Zdroju. Tego samego dnia na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS trzecia drużyna naszego klubu zmierzy się z Sokołem Aleksandrów Łódzki, czyli z liderem IV ligi.

Co za tym idzie w sobotę o ligowe punkty zagrają wszystkie seniorskie drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego (pierwsza drużyna na stadionie Króla podejmie Stal Mielec). Jeśli chodzi o podopiecznych trenera Marcina Pogorzały, to tutaj sprawa utrzymania w 2. Lidze została załatwiona już wcześniej, co jednak ma nic nie zmienić w nastawieniu zespołu, bo szkoleniowiec rezerw ŁKS-u zawsze chce grać o komplet punktów. W obozie sobotniego rywala ełkaesiaków trwa mobilizacja, bowiem GKS Jastrzębie zajmuje 13. miejsce w tabeli z punktem przewagi nad strefą spadkową.

Początek spotkania 34. kolejki 2. Ligi: ŁKS II Łódź – GKS Jastrzębie w sobotę (25 maja) o godz. 14 (mecz zostanie rozegrany w Jastrzębiu Zdroju). Kibicom ŁKS-u polecamy transmisję ze spotkania w pilot.wp.pl (relację możesz oglądać na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze). W przypadku zakupienia dostępu miesięcznego zapłacicie 34,99 zł (z czego 5 zł zostanie przekazane klubowi), a cały sezon kosztuje 279,99 zł (35 zł dla klubu).

Tego samego dnia, czyli w sobotę, kolejny mecz w IV lidze rozegra ŁKS III Łódź. Podopieczni trenerów Mariusza Zasady i Michała Zientarskiego zmierzą się na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS z prowadzącym w tabeli Sokołem Aleksandrów Łódzki. Starcie łodzian z liderem rozpocznie się o godz. 12.


Organizacyjnie przed meczem ŁKS III z Sokołem Aleksandrów Łódzki

  • Mecz ŁKS III – Sokół Aleksandrów Łódzki rozpocznie się w sobotę (25 maja) o godz. 12 na boisku nr 2 ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej 19 w Łodzi.
  • Wstęp na mecz jest bezpłatny, wejście bramą od ul. Minerskiej. Do dyspozycji kibiców dostępne jest 450 miejsc pod trybuną zadaszoną.