Aktualności

2. Liga: Rezerwy startują w Stalowej Woli

0
22 / 02 / 2024

fot. Mateusz Słodkowski / Cyfrasport

Wraca piłkarska 2. Liga. Już w piątek, w ramach 21. kolejki tych rozgrywek, piłkarze rezerw ŁKS-u zagrają na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola. Pierwszy gwizdek o godz. 17.

Drugi zespół Łódzkiego Klubu Sportowego po trzech miesiącach przerwy wznowi ligowe rozgrywki konfrontacją z sąsiadem w tabeli. Podopieczni trenera Marcina Pogorzały w trakcie przerwy zimowej rozegrali osiem spotkań sparingowych, z czego cztery wygrali, jeden zremisowali i trzy przegrali. Do zespołu dołączyło kilku zawodników pierwszego zespołu na czele z Adamem Marciniakiem, bodaj najbardziej doświadczonym zawodnikiem na tym poziomie rozgrywkowym.

Stal Stalowa Wola zajmuje po jesiennej części drugoligowych zmagań 10. miejsce w tabeli z oczkiem straty do ełkaesiaków. Latem, na początku sezonu, na stadionie Króla lepszy okazał się ŁKS II, który pokonał zespół z województwa podkarpackiego 3:0 po golach Vladyslava Okhronchuka, Oskara Koprowskiego i Wiktora Kościuka. Teraz zagramy w Stalowej Woli, gdzie drużynom ŁKS-u nigdy nie grało się łatwo (pierwszy zespół odniósł tam tylko dwa ligowe zwycięstwa), więc spodziewamy się kolejnego zaciętego spotkania.

Początek meczu 21. kolejki 2. Ligi: Stal Stalowa – ŁKS II Łódź w piątek (23 lutego) o godz. 17. Kibicom ŁKS-u polecamy transmisję ze spotkania w pilot.wp.pl (relację możesz oglądać na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze). W przypadku zakupienia dostępu miesięcznego zapłacicie 34,99 zł (z czego 5 zł zostanie przekazane klubowi), a cały sezon kosztuje 279,99 zł (35 zł dla klubu).

Przypominamy, że piłkarze ŁKS III Łódź (po pierwszej części rozgrywek 11. miejsce w tabeli) rozpoczną rundę wiosenną czwartej ligi wyjazdowym spotkaniem ze Zrywem Wygoda zaplanowanym na weekend 16-17 marca.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny