Aktualności

2. Liga: Rezerwy u siebie ze Stomilem

-1
04 / 03 / 2024

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

W poniedziałek, po raz pierwszy w tym roku, druga drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego zaprezentuje się na stadionie Króla. W 22. kolejce 2. Ligi ŁKS II Łódź zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. Początek spotkania o godz. 16.30.

Kilka dni temu, w Stalowej Woli, musieliśmy obejść się smakiem, więc teraz rezerwom ŁKS-u nie pozostaje nic innego jak sięgnąć po pierwsze w 2024 roku drugoligowe punkty na stadionie Króla, gdzie nie widzieliśmy ich od końca listopada. Podopieczni trenera Marcina Pogorzały zmierzą się w poniedziałek ze Stomilem Olsztyn. Punkty bardzo się nam przydadzą, bo chociaż nasz zespół tracił przed rozpoczęciem 22. kolejki 2. Ligi tylko dwa oczka do strefy barażowej (teraz już cztery), do pięciu punktów stopniała przewaga ŁKS-u nad kreską spadkową (obecnie, po rozegraniu pozostałych spotkań, zmniejszyła się do czterech).

Stomil Olsztyn rozpoczął wiosenną część rozgrywek od remisu (1:1) z Wisłą Puławy i po dwudziestu rozegranych spotkaniach (olsztynianie mają jeden mecz zaległy) zajmuje 15. miejsce w tabeli 2. Ligi. W rundzie jesiennej w Olsztynie lepsi o gola zdobytego przez Mikołaja Lipienia okazali się ełkaesiacy. Teraz szkoleniowiec ŁKS II Łódź i jego podopieczni (z powodu kartek zabraknie Ricardo Goncalvesa) też zamierzają znaleźć sposób na zespół trenera Bartosza Tarachulskiego.

Początek spotkania 22. kolejki 2. Ligi: ŁKS II Łódź – Stomil Olsztyn w poniedziałek (4 marca) o godz. 16.30. Kibicom ŁKS-u, którzy nie będą mogli być z nami polecamy transmisję ze spotkania w pilot.wp.pl (relację możesz oglądać na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze). W przypadku zakupienia dostępu miesięcznego zapłacicie 34,99 zł (z czego 5 zł zostanie przekazane klubowi), a cały sezon kosztuje 279,99 zł (35 zł dla klubu).


Organizacyjnie przed meczem rezerw ŁKS-u ze Stomilem Olsztyn

  • Mecz ŁKS II – Stomil Olsztyn rozpocznie się w poniedziałek (4 marca) o godz. 16.30 na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi.
  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź kosztuje 20 zł (normalny) i 10 zł (kobiety, dzieci do 18. roku życia i osoby powyżej 65. roku życia) i zakupicie go za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl ) albo w dniu meczu (czyli w poniedziałek) w kasie biletowej od strony al. Unii 2. Początek sprzedaży stacjonarnej o godz. 15.30.
  • Do dyspozycji kibiców będą sektor VIP i część sektora B3, w sumie 880 miejsc (liczba miejsc jest ograniczona).
  • Wejście na sektor VIP: dedykowanym wejściem. Wejście na sektor B3: wejściem W5.


Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny