18 naszych w reprezentacjach województwa U-13 i U-14

16 / 03 / 2024

Fot. Lens Strong

Aż osiemnastu zawodników Akademii ŁKS z rocznika 2010 i 2011 otrzymało powołanie do dwóch reprezentacji województwa łódzkiego, które we wtorek 19 marca zmierzą się w dwóch meczach z rówieśnikami z kadry województwa kujawsko-pomorskiego.

Powołani piłkarze Akademii ŁKS na co dzień trenują pod okiem trenerów Pawła Szymczyka i Daniela Lawerskiego (rocznik 2011) oraz Kacpra Modrzejewskiego, Daniela Lawerskiego, Igora Pycia i Sebastiana Bielichowskiego (rocznik 2010). Wyróżniona osiemnastka, bo w sumie aż tylu młodych piłkarzy Akademii ŁKS otrzymało wspomniane powołanie do reprezentacji województwa łódzkiego, będzie miała szansę zamierzyć się z rówieśnikami z województwa kujawsko-pomorskiego. Spotkanie drużyn U-13 rozpocznie się w Żychlinie we wtorek 19 marca o godz. 12, natomiast ich starsi koledzy (U-14) rozpoczną rywalizację tego samego dnia o godz. 14.

Powołania U-13 do reprezentacji województwa (Akademia ŁKS): Aleksander Ufniarz, Aleksander Klaczek, Wiktor Nowacki, Tytus Mendakiewicz, Franciszek Wojciechowski, Cemil Temel, Gracjan Pawlukiewicz

Powołania U-14 do reprezentacji województwa (Akademia ŁKS): Mikołaj Ćwikliński, Olaf Zuchora, Igor Aleszczerikowski, Kacper Drwal, Igor Augustyniak, Tymon Stępniewski, Oskar Barylski, Mateusz Jędrzejczyk, Bartosz Opalczyk, Kacper Krukowski, Franciszek Zgoda