Jakub Pawlak z profesjonalnym kontraktem

Drużyna Akademia

Jakub Pawlak z profesjonalnym kontraktem

15.03.2024

15.03.2024

ŁKS podpisał profesjonalny kontrakt z kolejnym utalentowanym zawodnikiem. W środę nasz klub związał się w ten sposób z bramkarzem Jakubem Pawlakiem, który ma już na koncie debiut w młodzieżowej reprezentacji Polski.

Jakub Pawlak rozpoczął przygodę z piłką nożną w rodzinnej Zduńskiej Woli, a w Akademii ŁKS pojawił się jesienią 2022 roku. W zeszłym sezonie utalentowany bramkarz zadebiutował w seniorskim futbolu w klasie okręgowej, z kolei w bieżącym zaliczył już kilka spotkań w czwartoligowym ŁKS III Łódź oraz jedno w Okręgowym Pucharze Polski, poza tym kilkukrotnie znalazł się w kadrze meczowej drugoligowych rezerw. Dodajmy, że 16-letni uczeń Szkoły Marcina Gortata i podopieczny Akademii Bramkarskiej NAZERO, który brał udział w przeszłości w treningach także z pierwszym zespołem, w październiku ubiegłego roku zadebiutował w młodzieżowej reprezentacji Polski (U-16).

Informowaliśmy już, że w tym tygodniu ŁKS związał się z pomocnikiem Janem Jakubczakiem profesjonalnym kontraktem. Teraz Jakub Pawlak poszedł w jego ślady. Obu naszym zawodnikom życzymy wielu udanych występów z przeplatanką na piersi.