Drużyna Akademia

Jan Jakubczak z profesjonalnym kontraktem

14.03.2024

14.03.2024

Jan Jakubczak z profesjonalnym kontraktem

Nasz klub związał się profesjonalnym kontraktem z Janem Jakubczakiem. 19-letni pomocnik jesienią występował w ŁKS III Łódź, a obecnie trenuje z drugoligowymi rezerwami ŁKS-u.

Jan Jakubczak występuje na pozycji pomocnika. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w APN Piotrków Trybunalski, a wiosną 2019 roku dołączył do Akademii ŁKS, gdzie najpierw występował w drużynie juniorów, a od sezonu 2020/2021 trenuje z seniorskimi zespołami rezerw. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu IV ligi 19-letni piłkarz zdobył w barwach drugiego zespołu rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego cztery gole i należał do wyróżniających się zawodników drużyny trenerów Mariusza Zasady i Michała Zientarskiego. Obecnie znajduje się w kadrze drugoligowego ŁKS II Łódź.

ŁKS związał się z Janem Jakubczakiem pierwszym w karierze tego zawodnika profesjonalnym kontraktem, czego serdecznie gratulujemy, życząc mu przy okazji wielu udanych występów z przeplatanką na piersi.