Sparing z Chojniczanką w ŁKS TV

Sparing z Chojniczanką w ŁKS TV

Piątkowy sparing ŁKS-u z Chojniczanką Chojnice obejrzycie bezpłatnie na youtubowym kanale ŁKS TV. Początek o godz. 12.

Premierowy występ „Rycerzy Wiosny” w 2024 roku, czyli zaplanowany na piątek sparing z Chojniczanką Chojnice, zostanie rozegrany dzień przed rozpoczęciem obozu przygotowawczego w Side i chociaż służy przede wszystkim celom szkoleniowym, wiemy, że wielu kibiców ŁKS-u wyraziło chęć zobaczenia w akcji ełkaesiaków.

W związku z miejscem rozegrania meczu (boisko nr 1 ośrodka treningowego Akademii ŁKS), dniem oraz godziną rozpoczęcia zawodów (piątek, godz. 12) sparing ŁKS-u z Chojniczanką zobaczycie bezpłatnie w ŁKS TV, czyli na klubowym kanale YouTube. Stronę transmisji znajdziecie TUTAJ.

Kibiców, którzy zamierzają obejrzeć sparing na żywo, sugerujemy zajęcie miejsca pomiędzy boiskami nr 1 i nr 2 (wejście od ul. Minerskiej).

Przy okazji zachęcamy do wsparcia naszych działań na Patronite. Żeby zostać Patronem ŁKS-u wystarczy bardzo niewiele (np. 10 zł), a każdy próg wiąże się z atrakcyjnymi nagrodami, szybszym dostępem do ciekawych materiałów oraz informacji. Co ważne, wasze zaangażowanie na Patronite wpływa na jakość materiałów wideo zwłaszcza na kanale ŁKS TV i naszych mediów społecznościowych.

• Mecz sparingowy: ŁKS Łódź – Chojniczanka Chojnice
  • Piątek (19 stycznia) godz. 12
  • Boisko nr 1 ośrodka treningowego Akademii ŁKS
  • Transmisja w ŁKS TV (dostęp bezpłatny)