Przygotowania do meczów z Miedzią i Bruk-Bet Termaliką

29.11.2020

Przygotowania do meczów z Miedzią i Bruk-Bet Termaliką

W tym tygodniu podopiecznych trenera Wojciecha Stawowego czekają dwa starcia z niezwykle wymagającymi rywalami. Już we wtorek ełkaesiacy zmierzą się z Miedzią Legnica, natomiast w sobotę zagrają na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

Po piątkowym spotkaniu z Górnikiem Łęczna nasi piłkarze spotkali się w sobotę na treningu regeneracyjnym oraz zajęciach wyrównawczych. W tych drugich wzięli udział zawodnicy, którzy nie wystąpili w Łęcznej lub zaliczyli na boisku mniej minut.

W niedzielę i poniedziałek ełkaesiacy będą się przygotowywać do wtorkowego spotkania z Miedzią Legnica, w sumie więc przed tym starciem wezmą udział w dwóch treningach na boisku. Wtorkowe spotkanie z Miedzią rozpocznie się o godz. 20.30.

Na środę, czwartek i piątek sztab szkoleniowy zaplanował po jednym treningu dziennie. Po zakończeniu piątkowych zajęć drużyna wyruszy do Niecieczy, gdzie w sobotę zmierzy się z liderem Fortuna 1 Ligi. W przyszłą niedzielę, a więc dzień po meczu z Bruk-Bet Termaliką, odbędą się zajęcia regeneracyjne i trening wyrównawczy.

Dodajmy, że narzekający na problemy zdrowotne po meczu z Puszczą Niepołomice Samuel Corral prawdopodobnie wróci do zespołu na wtorkowy mecz z Miedzią Legnica, z kolei Maciej Wolski powinien być do dyspozycji sztabu szkoleniowego na spotkanie z Bruk-Bet Termaliką. W zbliżających się meczach mógł zagrać Jan Sobociński, który w piątek odcierpiał karę za nadmiar żółtych kartoników.