Pucharowa środa z rezerwami ŁKS

Pucharowa środa z rezerwami ŁKS

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Dziś (tj. w środę) dwie drużyny rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego powalczą o awans do czwartej rundy okręgowego Pucharu Polski.

Oba zespoły staną w środę 23 września przed trudnym wyzwaniem. Czwartoligowy ŁKS II Łódź zmierzy się z depczącym mu po piętach w lidze Borutą Zgierz. W tamtych rozgrywkach łodzianie i zgierzanie spisują się bez zarzutu. Podopieczni trenerów Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera, podobnie jak ich środowy rywal, w dziesięciu meczach zgromadzili 28 punktów i są w tym sezonie niepokonani. Mecz w Zgierzu rozpocznie się o godz. 16.

Niełatwa przeprawa czeka w środę także lidera łódzkiej klasy A. Na drodze ŁKS III Łódź do kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski na boisku przy ul. Minerskiej stanie Sokół Aleksandrów Łódzki, który w nowym sezonie jeszcze nie przegrał, w siedmiu spotkaniach zdobył już 17 punktów i prowadzi w tabeli trzeciej ligi. Zespół trenerów Radosława Pęciaka i Michała Zientarskiego rozpocznie swój mecz o godz. 17.

ŁKS II Łódź jako czwartoligowiec dopiero teraz dołączył do zmagań w ramach okręgowego Pucharu Polski. ŁKS III Łódź w drodze do trzeciej rundy tych rozgrywek wyeliminował LZS Justynów (5:0), KKS Koluszki (9:0) i Orła Parzęczew (4:0). Po zakończeniu środowych spotkań na łamach naszej strony podamy informacje o wynikach dwóch meczów z udziałem ełkaesiackich rezerw.

⚠ Przy okazji pragniemy poinformować, że wstęp na teren kompleksu Akademii ŁKS przy ul. Minerskiej jest zabroniony. Na środowym meczu drugiej drużyny rezerw z Sokołem będą więc mogły się pojawić jedynie osoby z wydanymi przez klub identyfikatorami. W związku z tym prosimy naszych kibiców o wyrozumiałość.

III runda okręgowego Pucharu Polski (grupa łódzka)

• ŁKS III Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki (17:00)
  • Boruta Zgierz – ŁKS II Łódź (16:00)
  • Zawisza Rzgów – Ner Poddębice