Pięć dni do meczu z Odrą. Plan przygotowań drużyny

23.08.2020

Pięć dni do meczu z Odrą. Plan przygotowań drużyny

Już w piątek piłkarze ŁKS-u zainaugurują rozgrywki Fortuna 1 Ligi. Tuż przed ligową premierą w Opolu nasi zawodnicy mają w planach cztery jednostki treningowe, dwa ciekawe spotkania i sesję zdjęciową.

Przedmeczowy mikrocykl treningowy ełkaesiacy rozpoczną w poniedziałek. Ten dzień nasi piłkarze poświęcą na przygotowanie fizyczne i w trzech grupach będą ćwiczyć w siłowni (w poniedziałek oraz wtorek odbędzie się też sesja zdjęciowa), a w kolejnych dniach na tapet wróci zielona murawa i sprawy stricte piłkarskie.

We wtorek, w środę i czwartek podopieczni trenera Wojciecha Stawowego mają w planach po jednym treningu każdego dnia, ale i to nie wszystko, bo w środę wezmą udział także w szkoleniu sędziowskim, z kolei w czwartek spotkają się z kapelanem łódzkiego sportu.

Jak już nasi zawodnicy zapoznają się z nowinkami z zakresu prowadzenia zawodów piłkarskich przez sędziów i otrzymają błogosławieństwo, w czwartek po treningu i wspólnie zjedzonym obiedzie wyruszą do Opola, gdzie następnego dnia (tj. w piątek) o godz. 17.40 rozpoczną premierowe spotkanie Fortuna 1 Ligi z Odrą.

Dzień po ligowej premierze zespół skupi się na regeneracji. W niedzielę piłkarze będą odpoczywać, a na pierwszych zajęciach po ligowej inauguracji spotkają się w poniedziałek.