Drużyna

Zmiana terminu meczu z Odrą Opole

20.08.2020

20.08.2020

Zmiana terminu meczu z Odrą Opole

fot. Łukasz Skwiot / Cyfrasport

Inauguracyjny mecz piłkarzy ŁKS-u w Fortuna 1 Lidze z Odrą w Opolu odbędzie się już w piątek 28 sierpnia.

Zmiana terminu meczu 1. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy Odrą Opole a ŁKS-em wynikła z planowanej przez stację Polsat Sport transmisji telewizyjnej. Pierwotnie ełkaesiacy mieli rozpocząć ligowy sezon w niedzielę 30 sierpnia. Okazało się jednak, że na boisku pojawią się znacznie wcześniej, bo już w piątek 28 sierpnia. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17.40.

Kibice łódzkiego klubu będą więc mieli okazję obejrzeć ligową premierę w telewizji. W ramach 1. kolejki Fortuna 1 ligi na antenie stacji Polsat Sport obejrzymy również sobotnie spotkanie Radomiaka z Widzewem i niedzielne Chrobrego Głogów z Koroną Kielce.