11 sierpnia rusza nabór do Akademii ŁKS

04.08.2020

11 sierpnia rusza nabór do Akademii ŁKS

W kolejne wtorki – 11, 18 i 25 sierpnia oraz 1 września ŁKS zaprasza chłopców oraz dziewczęta z roczników 2013, 2014, 2015 i 2016 na treningi piłkarskie. Bezpłatne zajęcia w ramach naboru do naszego klubu odbędą się na boisku Akademii ŁKS przy ul. Minerskiej.

Dzieci w wieku od lat czterech do siedmiu, którzy pragną rozpocząć przygodę z piłką nożną zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnych treningach naborowych, które poprowadzą doświadczeni w pracy szkoleniowej z najmłodszymi zawodnikami trenerzy.

Akademia ŁKS Łódź zrzesza obecnie ponad 350 młodych piłkarzy. Czuwa nad nimi 20 wykwalifikowanych trenerów oraz dwóch fizjoterapeutów. Każdym z roczników opiekuje się przynajmniej dwóch szkoleniowców. W naszej filozofii właśnie trenerzy odgrywają kluczową rolę, ponieważ to na nich ciąży odpowiedzialność za edukację i rozwój zawodników.

Oddana do użytku w 2018 roku baza szkoleniowa przy ul. Minerskiej składa się m.in. z kilku pełnowymiarowych i oświetlonych boisk piłkarskich z nawierzchnią naturalną, sztuczną i hybrydową, placu treningowego dla bramkarzy, jedynego z województwie łódzkim boiska pod balonem, a poza tym dobrze zaopatrzonego zaplecza w postaci m.in. wygodnych szatni i siłowni.

Nabór dla chłopców i dziewcząt urodzonych w 2013, 2014, 2015 i 2016 roku odbędzie się w cztery kolejne wtorki. Pierwsze bezpłatne zajęcia w ośrodku szkoleniowym przy ul. Minerskiej (wejście od ul. Krańcowej) już we wtorek 11 sierpnia (kolejne: 18 i 25 sierpnia oraz 1 września). Początek treningu zaplanowano na godzinę 17.30. Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić 🔗 KARTĘ ZAWODNIKA TESTOWANEGO (pobierz) oraz 🔗 OŚWIADCZENIE RODZICÓW (pobierz) i wysłać ją na adres milena.chmielecka@lkslodz.pl. Prosimy o przyjście w stroju sportowym. W razie pytań klub zachęca rodziców i opiekunów dzieci do kontaktu drogą mailową: milena.chmielecka@lkslodz.pl.

Harmonogram naboru

• 11 sierpnia (wtorek)