Zapowiedź meczu Błonianka Błonie – ŁKS II Łódź

05.11.2021

Zapowiedź meczu Błonianka Błonie – ŁKS II Łódź

W sobotę o godz. 13 rozpocznie się mecz Błonianki Błonie z rezerwami ŁKS-u. Łodzianie mają szansę ponownie wrócić na zwycięski szlak.

Rezerwy ŁKS-u w miniony weekend przegrały w „Ligowym klasyku” z Polonią Warszawa 0:1. Biało-czerwono-biali w tamtym meczu zaprezentowali się jednak z bardzo dobrej strony, co może być promykiem nadziei przed starciem z Błonianką Błonie. Zespół Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka do starcia w podwarszawskich Błoniach przystąpi w najsilniejszym składzie.

Błonianka to też beniaminek, który aktualnie zajmuje 11. miejsce w tabeli III ligi. Gracze z Błoni aktualnie notują imponującą passę czterech zwycięstw z rzędu. Podopieczni Michała Pulkowskiego rozprawili się kolejno z: Pilicą Białobrzegi (4:0), Mamrami Giżycko (3:1), Bronią Radom (2:0) oraz Pelikanem Łowicz (3:2). Mamy nadzieję, że passa już jutro zostanie przerwana.

Początek spotkania rezerw ŁKS-u z Błonianką w sobotę o godz. 13.