Zapowiedź meczu ŁKS II Łódź – Wissa Szczuczyn

17.10.2021

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

W niedzielę, tuż po meczu pierwszej drużyny rezerwy ŁKS-u zagrają kolejny mecz w 3. lidze. Do Łodzi przyjedzie beniaminek – Wissa Szczuczyn.

Zwieńczeniem udanego weekendu Akademii ŁKS będzie pojedynek rezerw ŁKS-u z Wissą Szczuczyn. Łodzianie zbyt dużo czasu na przygotowanie się do niego nie mieli, gdyż w środę rozegrali mecz poprzedniej kolejki z Legionovią. Biało-czerwono-biali w Legionowie pokazali się z dobrej strony, dwukrotnie obejmując prowadzenie. W drugiej połowie podopieczni Marcina Matysiaka opadli jednak z sił, w wyniku czego stracili w końcówce decydujące bramki, które zaważyły na porażce. W środę łodzianom pomógł Samuel Corral, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców oraz powracający po kontuzji Mateusz Kowalczyk.

Wissa Szczuczyn to beniaminek 3. ligi gr.1, który okupuje dolne rejony tabeli. Przed starciem z ŁKS-em goście plasują się na 18 miejscu, wyprzedzając jedynie Sokół Aleksandrów Łódzki. W ostatniej kolejce Wissa zremisowała bezbramkowo z Pelikanem Łowicz, przedłużając tym samym serię dwunastu meczów bez zwycięstwa.

Początek spotkania rezerw ŁKS-u z Wissą Szczuczyn, o godz. 15:30.

Organizacyjnie przed meczem rezerw z Wissą Szczuczyn:

Bilet w cenie 10 zł

• Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Wissą Szczuczyn kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

• Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 15:00). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.

Pozostałe informacje

• Przed wejściem na obiekt dezynfekcję dłoni zapewni służba informacyjna. Przypominamy, że ze względu na okoliczności wszystkie osoby, które pojawią się na meczu rezerw ŁKS-u z Wissą Szczuczyn zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego. W związku z tym każda osoba przemieszczająca się po terenie obiektu będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego stosowania się do obowiązujących regulaminów. Niestosowanie się do zaleconych przez władze i organizatora zawodów środków bezpieczeństwa grozi zamknięciem obiektu.

Autor: Mateusz Żegota