Klasyk w 3. lidze. Zapowiedź meczu Legia II Warszawa – ŁKS II Łódź

04.09.2021

Klasyk w 3. lidze. Zapowiedź meczu Legia II Warszawa – ŁKS II Łódź

fot. Lens Strong

Jutro, równolegle z meczem podopiecznych Kibu Vicuni z Resovią Rzeszów, swój mecz rozegra druga drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego. Biało-czerwono-biali zmierzą z rezerwami Legii w ośrodku Legia Trening Center.

Rezerwy ŁKS-u przed meczem ze stołeczną drużyną mogły przygotowywać się w pełnym mikrocyklu treningowym. Do dyspozycji sztabu drugiej drużyny ŁKS-u była większość zawodników zespołu, do zdrowia nie zdążyli jedynie jeszcze wrócić Szymon Matuszko oraz Adam Król. Łodzianie po dwóch porażkach z rzędu z Lechią Tomaszów Mazowiecki (0:3) i Zniczem Biała Piska (1:2) ponownie chcą zaznać smaku zwycięstwa i dołożyć kolejne trzy punkty do ligowej tabeli.

Legia II Warszawa obecnie jest na fali wznoszącej po remisie 1:1 z Pelikanem Łowicz i wygranej 3:1 na własnym boisku z Bronią Radom. W zespole z Legii występuje dwóch doskonale znanych piłkarzy, którzy w przeszłości reprezentowali barwy ŁKS-u. Tomasz Nawotka przy Al. Unii występował jeszcze w zeszłym sezonie, natomiast bramki i asysty Bartosza Widejki cieszyły łodzian w latach 2017-2018.

Mecz zostanie rozegrany w ośrodku Legia Trening Center, a rozpocznie się w samo południe, punktualnie o godz. 12. Transmisja z tego meczu przeprowadzona będzie w mediach społecznościowych Legii Warszawa