Druga porażka. ŁKS II – Znicz Biała Piska 1:2

-7
27 / 08 / 2021

W piątkowe popołudnie rezerwy ŁKS-u mimo ambitnej postawy przegrały w ośrodku przy ul. Krańcowej ze Zniczem Biała Piska 1:2.

W pierwszej połowie łodzianie mimo kilku prób nie zdołali szybko otworzyć wyniku spotkania. Ta sztuka po pół godzinie gry udała się gościom. Nieporozumienie ełkaesiaków w polu karnym wykorzystał Adrian Duchnowski. ŁKS II odpowiedział po około kwadransie. Rzut karny wywalczył Dariusz Gmosiński, a bramkę z 11 metrów zdobył Aleksander Ślęzak.

Po przerwie ełkaesiacy chcieli pójść za ciosem, lecz rywale w decydującym wyprowadzili kontrę po której wywalczyli rzut rożny. Piłka po dokładnej centrze Mateusza Furmana trafiła idealnie na głowę Łukasza Kuśnierza, który ponownie dał prowadzenie Zniczowi. Ten wynik utrzymał się już do końcowego gwizdka i niestety dla rezerw ŁKS-u trzy punkty wrócą do Białej Piski.

5. Kolejka III ligi / ŁKS II Łódź – Znicz Biała Piska 1:2 (1:1)

• Bramki: 0:1 Adrian Duchnowski (32), 1:1 Aleksander Ślęzak (41 – karny), 1:2 Łukasz Kuśnierz (55).

• ŁKS II: Aleksander Bobek – Marcel Wszołek, Artur Sójka, Aleksander Ślęzak, Michał Karlikowski – Jakub Romanowicz (68, Jowin Radziński), Mateusz Kowalczyk (68, Mikołaj Lipień), Damian Nowacki, Maciej Radaszkiewicz, Dariusz Gmosiński (77, Jędrzej Zając) – Łukasz Dynel (79, Mateusz Jastrzembski). Trenerzy: Marcin Matysiak i Radosław Pęciak.
  • Znicz: Jakub Kanclerz – Łukasz Kuśnierz, Hubert Molski, Bartosz Giełażyn, Maciej Famulak (87, Patryk Ołów), Mateusz Furman, Marcin Fiedorowicz, Adrian Duchnowski, Mateusz Romachów (80, Łukasz Trąbka), Jakub Mosakowski, Patryk Gondek. Trener: Ryszard Borkowski.