W sobotę rezerwy zagrają z Legią II Warszawa

W sobotę rezerwy zagrają z Legią II Warszawa

Zajmujący 10. miejsce w tabeli grupy I trzeciej ligi ŁKS II Łódź o kolejne punkty zagra w sobotę na wyjeździe z rezerwami Legii, które depczą po piętach czołówce. W weekend na boisko wybiegną też ŁKS III i dwie drużyny Akademii ŁKS występujące w Centralnej Lidze Juniorów.

Ostatnio często się powtarzamy, ale nie sposób przejść obojętnie obok osiągnięć drużyny trenera Marcina Matysiaka, więc i dziś przypomnimy, że w pięciu ostatnich kolejkach Aleksander Ślęzak i spółka zdobyli aż 13 punktów, wygrali trzy mecze z rzędu, na rozkładzie mają dwie z trzech najlepszych drużyn III ligi, a w środę na dokładkę wywalczyli awans na wojewódzki szczebel rozgrywek Pucharu Polski.

W sobotę rozpędzonych ełkaesiaków spróbuje zatrzymać drugi zespół Legii Warszawa, który depcze po piętach czołowej trójce (23 punkty na koncie i 4. miejsce w tabeli), a w dwóch poprzednich kolejkach też zainkasował komplet punktów. Mecze rezerw ŁKS-u z rezerwami Legii zawsze obfitują w wiele ciekawych sytuacji podbramkowych i goli, więc zacieramy ręce.

Początek meczu 14. kolejki trzeciej ligi, w którym rezerwy ŁKS-u zmierzą się na wyjeździe z Legią II Warszawa w sobotę (29 października) o godz. 12. Tego samego dnia ŁKS III Łódź czeka wyjazd do Uniejowa, z kolei nasi przedstawiciele w Centralnej Lidze Juniorów o ligowe punkty zagrają w Rzeszowie (w niedzielę ŁKS U-17 ze Stalą) i przy Krańcowej w Łodzi (w sobotę ŁKS U-15 z Varsovią)

W weekend:

• 3. liga: Legia II Warszawa – ŁKS II / sobota, godz. 12