Bartosz Szeliga: Na tym stadionie zawsze dużo się dzieje

Bartosz Szeliga: Na tym stadionie zawsze dużo się dzieje

– Spróbujemy wybić ich z rytmu i poszukamy swoich szans pod bramką – mówi Bartosz Szeliga, który wraz z kolegami przygotowuje się do niedzielnego hitu Fortuna 1 Ligi, w którym ełkaesiacy zmierzą się z Arką Gdynia.

Bartosz Szeliga (piłkarz ŁKS-u): Bardzo czekałem na powrót na boisko po kontuzji. Fizycznie czuję się dobrze, więc jestem gotowy na mecz z Arką Gdynia. Znamy dobre strony najbliższego rywala i znamy też jego mankamenty. Myślę, że znajdziemy na nich sposób. Będziemy szukać opcji, żeby wybić ich z rytmu i poszukać swoich szans pod bramką. Dla nas jest to kolejny mecz. Chcemy się do niego dobrze przygotować i zainkasować komplet punktów. Zapraszam wszystkich na stadion, bo jak to powiedział kiedyś Dawid Kort – u nas zawsze dużo się dzieje, więc jak tutaj nie przychodzić.