Wypowiedzi po ŁKS – Sandecja

Wypowiedzi po ŁKS – Sandecja

„Wiedziałem, że dziś nie będzie lekko, szybko i przyjemnie, dlatego prosiłem piłkarzy o cierpliwość”. Sprawdź, co jeszcze trenerzy Slanislav Varga (Sandecja) i Kazimierz Moskal (ŁKS) powiedzieli tuż po zakończeniu piątkowego spotkania na stadionie Króla, które 1:0 wygrali łodzianie.

Stanislav Varga (trener Sandecji): Ciężko coś powiedzieć po takim meczu. ŁKS to dobry zespół i dziś miał lepsze okazje do zdobycia gola od nas, ale żałujemy, bo przegraliśmy po bramce straconej nie z gry, a po rozegraniu stałego fragmentu.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Mecz może nie stał na najwyższym poziomie, ale spodziewaliśmy się trudnego spotkania. Wiedziałem, że dziś nie będzie lekko, szybko i przyjemnie, dlatego prosiłem piłkarzy o cierpliwość. „Przepchaliśmy” ten mecz i wyrwaliśmy Sandecji trzy bardzo ważne dla nas punkty.

Po szkoleniowcach obu drużyn głos zabrał także Kamil Dankowski.

Kamil Dankowski (piłkarz ŁKS-u): Cieszy nas to 1:0. Po tej serii remisów, musieliśmy dziś wygrać. Ten mecz nie był łatwy, ale łatwych w tej lidze nie będzie. W każdym kolejnym każdy z nas musi dać z siebie wszystko.