Kazimierz Moskal przed Wisłą Kraków

Kazimierz Moskal przed Wisłą Kraków

– Spodziewamy się energetycznego początku meczu w wykonaniu Wisły, więc wiele zależeć tu będzie od naszej postawy w tej fazie spotkania – powiedział trener Kazimierz Moskal w trakcie czwartkowego spotkania z dziennikarzami. Już jutro ŁKS zmierzy się z Wisłą w Krakowie.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Powrót do Krakowa na Reymonta niesie jakiś sentyment, natomiast jestem w ŁKS-ie i robimy wszystko, żeby dobrze przygotować się do meczu i przywieźć do Łodzi punkty. Kiedy sędzia zagwiżdże, nie będzie sentymentów. Na pewno należy spodziewać się energetycznego początku meczu w wykonaniu Wisły, więc wiele zależeć będzie od naszej postawy. Jeśli zagramy na dobrym poziomie i trochę postraszymy Wisłę, mecz może się dobrze dla nas ułożyć.