Aleksander Bobek: Czułem dumę

Aleksander Bobek: Czułem dumę

– Czuję naprawdę dużą dumę z tego, że mogłem reprezentować barwy ŁKS-u w meczu o stawkę – powiedział Aleksander Bobek po meczu ze Stalą Mielec. Wychowanek ŁKS-u w środowym meczu Fortuna Pucharu Polski zadebiutował w pierwszej drużynie łódzkiego klubu.

Aleksander Bobek (piłkarz ŁKS-u): Czujemy niedosyt. Zagraliśmy 120 minut, dużo się napracowaliśmy, niestety nie udało się uzyskać korzystnego wyniku. Poza tym jednak czuję naprawdę dużą dumę z tego, że mogłem reprezentować barwy ŁKS-u w meczu o stawkę. Bardzo pomogło mi w środę wsparcie drużyny. Dzięki kolegom czułem się spokojniejszy. Oczywiście wiem, że dużo rzeczy muszę poprawić, w tym swoją grę nogami. Sam mecz był dla mnie cenną lekcją i zrobię wszystko, żeby w przyszłości zaprezentować się lepiej.