Ciekawe starcie rezerw. W sobotę ŁKS II – Jagiellonia II

26.08.2022

Ciekawe starcie rezerw. W sobotę ŁKS II – Jagiellonia II

Przed nami drugi w tym sezonie domowy mecz piłkarzy rezerw ŁKS-u. Warto spędzić sobotnie popołudnie w ośrodku treningowym Akademii ŁKS przy Krańcowej, bo w 5. kolejce grupy I trzeciej ligi ełkaesiacy zmierzą się z drugą drużyną Jagiellonii Białystok. Początek meczu o godz. 13.

Dzięki kapitalnemu finiszowi podopieczni trenera Marcina Matysiaka uratowali kilka dni temu w Legionowie cenny punkt i niech to będzie paliwo, które napędzi łodzian na dalszą część rundy jesiennej. W sobotę na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS II Łódź zmierzy się z drugą drużyną ekstraklasowej Jagiellonii Białystok, a że podobne starcia rezerw zawsze są okazją do przyjrzenia się ciekawym zawodnikom, gorąco zachęcamy do obejrzenia meczu na żywo.

Emocji i goli też nie powinno zabraknąć, tak jak niemal rok temu w Łodzi, gdy w starciu tych zespołów oglądaliśmy aż sześć goli i nieprawdopodobną, do tego zwieńczoną sukcesem pogoń ełkaesiaków, którzy chociaż przegrywali już 0:3, zdołali doprowadzić do remisu. Rezerwy Jagi (7. miejsce w tabeli) w obecnych rozgrywkach na razie nie uznają kompromisów – wygrały dwa mecze (w tym 5:2 z Concordią Elbląg w poprzedniej kolejce) i dwa spotkania przegrały.

Początek meczu rezerw ŁKS-u z Jagiellonią II Białystok w sobotę (27 sierpnia) o godz. 13 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS. Dodajmy, że trzecia drużyna naszego klubu, czyli ŁKS III Łódź, również rozpoczęła już rozgrywki w klasie okręgowej, a w najbliższą sobotę zmierzy się na wyjeździe z Orłem Parzęczew.

Organizacyjnie przed meczem rezerw z Jagiellonią II Białystok:

• Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Jagiellonią II Białystok kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

• Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 12.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.