Trenerzy po ŁKS – Puszcza

10.08.2022

Trenerzy po ŁKS – Puszcza

Trenerzy Tomasz Tułacz i Kazimierz Moskal podsumowali na pomeczowej konferencji prasowej środowe spotkanie 5. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym piłkarze ŁKS-u wygrali 2:0 z Puszczą Niepołomice.

Tomasz Tułacz (trener Puszczy): ŁKS wygrał mecz, zdobył dwa piękne gole, ale jestem zbulwersowany sytuacją, w której doświadczony zawodnik popełnił brutalny faul na naszym młodym piłkarzu. Przegraliśmy spotkanie, bo nie stworzyliśmy takich sytuacji, jakie stworzyli i wykorzystali gospodarze.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Tak chcieliśmy zacząć ten mecz. Mocno i z przytupem. Uważam, że zawodnicy stanęli na wysokości zadania. Chcielibyśmy w spokoju pracować i dlatego cały czas należy tonować nastroje. Powtarzam się, ale naprawdę jeszcze dużo pracy przed nami. Zgadzam się, że musimy popracować nad tym, żeby przy wyniku 2:0 w pełni kontrolować wydarzenia na boisku.