Klub

Sylwester Rasmus sędzią meczu z Puszczą

08.08.2022

08.08.2022

Sylwester Rasmus sędzią meczu z Puszczą

fot. Radoslaw Jóźwiak / Cyfrasport

Środowe spotkanie ŁKS-u z Puszczą Niepołomice w ramach 5. kolejki Fortuna 1 Ligi poprowadzi Sylwester Rasmus.

Pochodzący z Kończewic sędzia prowadził w przeszłości cztery spotkania z udziałem ełkaesiaków. Jesienią 2018 roku był rozjemcą przegranego przez łodzian 2:3 meczu z Garbarnią w Krakowie oraz wygranego 5:1 starcia z Odrą Opole. W sezonie 2020/2021 arbiter ten sędziował wygrany przez łodzian 4:0 mecz z Chrobrym i przegrane potem 0:1 spotkanie rewanżowe w Głogowie.

W środę asystentami Sylwestra Rasmusa będą Arkadiusz Kamil Wójcik i Paulina Baranowska, a sędzią technicznym – Paweł Pskit. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Damian Kos oraz Bartosz Heinig. Zawody rozpoczną się o godz. 20.30.